Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
Ik wens mijn innige deelneming te betuigen aan de familie bij dit te vroege overlijden van Luc. Ik wens de familie dan ook veel sterkte toe in deze moeilijke dagen.Luc, We kennen elkaar al vanop de schoolbanken in Beveren, om na enkele jaren elkaar terug te zien op het werk (Westakkers); Na 20 jaar hebben we samen gewerkt op dezelfde dienst en de laatste 10 jaar ben jij naar Burcht gegaan en ik naar Brussel. Ik wil je bedanken voor die leuke jaren die ik met u heb mogen beleven. Altijd recht door zee, niet rond de pot draaien. Rust zacht mijn lieve vriend.
Marc Janssens- 5/09/2025
Met verslagenheid hebb n we het overlijden van Luc, onze buurman, vernomen.We leven met jullie mee in deze moeilijke periode( ook met Veronique die ook met haar gezondheid kampt).Ingrid, bewondering en respect voor de liefdevolle zorg en steun die jij Luc tot het einde hebt gegeven.We zijn blij dat we hem toch nog eventjes kunnen spreken hebben in Vitaz.Moge de mooie herinneringen aan Luc een bron van troost zijn.We wensen jullie veel sterkte en warmte toe.Met oprechte deelneming
Luc en Chtistine Martens-schrlfhout- 4/09/2025
Luc Rust zacht ..veel te rap werd het leven je ontnomen .Hoe ik je beloofd heb zal ik voor je meisje vieke zorgen de thuis die ze verdient ...Sterkte Veronique en familie .
Lieve Vermeiren- 4/09/2025
Luc Rust zacht en hoe ik je beloofd heb zal ik voor vieke de thuis geven die je meisje verdient ..En sterkte voor veronique en de familie. Lieve x je maatje vieke
Inge deelneming en veel sterkte aan je vrouw en familie.Ik heb Luc 20 jaar gekend van de West- Akkers te Sint-Niklaas.Collega Aps Patrick.
Patrick Aps- 15/08/2025
© Onvest IT - 2002-2025 - Vertrouwelijkheid - Cookies - Juridische informatie